Tani serwis laptopów, proszę o pomoc ?

Tani serwis laptopów, proszę o pomoc ?

Witam. Od razu zaznaczam, że nie znam się na komputerach itd. mam kłopot z systemem, może trzeba też zmienić ustawienia w biosie. Poszukuję dobrego serwisu komputerowego, który ma usługę kuriera jak coś.

Warren1987

Posty: 7

 
To dobry serwis komputerowy http://komputerytopserwis.pl. Udziela długiej gwarancji, masz pewność ich usług. Mnie robili kompa i jestem z niego zaspokojony już ponad dwa lata.

wisła1905

Posty: 7

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, bo tani serwis laptopów itd.. ale czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

Nowa

Posty: 18

 
Dali mi długą gwarancję, dlatego sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to bardzo mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to bardzo rzetelna firma.

Dziadek

Posty: 12

 
Bardzo rzetelna i solidna firma, dobry serwis komputerowy, gdzie człowieka nie oszukują. Poza tym udzielają wyczerpujących odpowiedzi, jak masz pytania. Już na pierwszy rzut oka widać, że ma się styczność z profesjonalistami.

oligart6

Posty: 13

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, albowiem tani serwis laptopów itd.. natomiast czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

czertows

Posty: 17

 
Z tego co wiem to wyceniają przez telefon, albo na maila. Jak trafisz na dobry serwis to nie ma problemu, żeby ci wycenili na odległość. W sumie teraz większość skupów laptopów tak działa. Można zamówić lub oni sami kuriera i masz z głowy jeżdżenie. Dzięki temu my jako klienci mamy szersze pole manewru, a nie tylko w okolicy.

Kowalski

Posty: 27

 
Tak to właśnie jest, że nie wszędzie można liczyć na fachowe usługi. Szkoda przekonać się na swojej skórze, a bardziej na sprzęcie. Oddałem kompa do tego taniego serwisu laptopów i bałem się co z nim będzie, niemniej jednak niepotrzebnie. Polecam, bowiem to specjaliści, zrobili nawet więcej niż chciałem nie ulega wątpliwości za moją zgodą :)

BerciQ89

Posty: 26

 
Wiadomo, że każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na którym nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Warto mieć swój zaufany.

Batiatus12

Posty: 23