Kotły kondensacyjne De Dietrich

Kotły kondensacyjne De Dietrich

Witam, szukam kotłów kondensacyjnych, myślałem o De Dietrich, co sądzicie na ich temat.

Gdzie można liczyć na atrakcyjne ceny?

Strzała

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o grzejniki dekoracyjne, to proponuję firmę Radeco. Jestem zachwycona pod względem wyglądu, jak można zaprojektować takie grzejniki np. do łazienki. Sami zobaczcie na ich stronie. Już mam w planach remont łazienki, natomiast jak na razie czeka mnie rozmowa z mężem.

Michałek

Posty: 21

 
Obok tych z podłączeniem dolnym wciąż można zakupić i to niesłychanie porządne technicznie modele grzejników z podłączeniem bocznym. Mieszkam w starym budownictwie więc takie musiałem wybrać. Każdy producent takie produkuje.

Kruk

Posty: 15

 
Ja właśnie konfrontowałem się ze sprzedawcą i mówił, że kotły kondensacyjne De Dietrich to jedne z najlepszych obecnie na rynku. Stosunkowo wcale nie są aż tak drogie, żeby nie pozwolić sobie na wygodę w użytkowaniu i oczywiście jakieś oszczędności po czasie.

Mechanik

Posty: 17

 
Nie chciałem zmieniać całej instalacji grzewczej, wybrałem więc grzejniki z podłączeniem bocznym i wcale nie żałuję, bo też można wybrać bardzo atrakcyjne modele pod każdym względem. Nie stać mnie było na wielki remont, ale i tak już nawet z tymi nowymi grzejnikami daje się odczuć różnicę w użytkowaniu.

zbychuuu

Posty: 13

 
Jeśli zależy Wam na solidnych grzejnikach łazienkowych, to proponuję Radeco i ten sklep http://sklepekogrzanie.pl/category/grzejniki-lazienkowe-grzejniki-lazienkowe-radeco-standardowe

kubaraj

Posty: 19

 
Jak szukacie grzejników dekoracyjnych, to polecam Radeco. Sam mam takie u siebie. Jestem bardzo z nich zadowolony, a w szczególności moja żona. Pozdrawiam.

Misio

Posty: 21