Profesjonalne przegranie vhs !! Gdzie ?

Profesjonalne przegranie vhs !! Gdzie ?

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z ważnych dla nas uroczystości natomiast niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS zatem też to jest dla mnie tak znaczące.

Uleczek4

Posty: 20

 
Taka kopia nagrania vhs może być perfekcyjnym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

Fiflek

Posty: 19

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy zatem też proszę o odpowiedzi.

Lipa08

Posty: 23

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty albowiem potem możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

tefal100

Posty: 23

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie niemniej jednak ciężko było cokolwiek innego znaleźć niemniej jednak może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca kapitalna niemniej jednak zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Kremussi

Posty: 28

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje wielkich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

rz3zn!k

Posty: 24

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość wiele czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto skorzystać właśnie z tej oferty.

Miklasz

Posty: 25

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie natomiast wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie natomiast zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć natomiast zależy mi niezmiernie na tych kasetach.

bodzik155

Posty: 17

 
Witajcie, nie ma obaw znam idealne rozwiązanie waszych problemów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zadowolony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować wyśmienity prezent.

Mr Boks

Posty: 21

 
Poszukuję identycznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można trochę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

@_yyy111

Posty: 18