darmowe ogłoszenia moto, gdzie szukać ?

darmowe ogłoszenia moto, gdzie szukać ?

Witam, wiecie może, gdzie znajdę ogłoszenia dotyczące motocykle enduro sprzedaż? Chciałbym sobie nabyć motocykl, a zarówno akcesoria, ale nie wiem, gdzie szukać ogłoszeń. Możecie polecić mi portal motoryzacyjny?

Olekk

Posty: 1

 
Po wpisaniu w wyszukiwarkę, gdzie dodać darmowe ogłoszenie motoryzacyjne, wyskakuje mi właśnie strona https://www.moto-trade.pl/ogloszenie/nowe. Widać, iż jest ona przeznaczona dla miłośników motocykli, z chęcią z niej skorzystam. Można wystawiać darmowe ogłoszenia, więc to znaczny plus.

Facio

Posty: 6

 
Cześć, spotkałem się kiedyś ze stroną, która miał motocykle enduro na sprzedaż w różnych cenach. Była to typowo strona poświęcona motocyklom. Wydaje mi się, że na takich stronach powinien szukać wymarzonego motocykla.

Bankowy

Posty: 13

 
Nie wiem, czy są nadal takie serwisy, gdzie można wystawiać darmowe ogłoszenia moto. W ostatnim czasie wszystko stało się niestety płatne.

Joe

Posty: 4

 
Ogłoszenia motocykle wystawiane są na różnych portalach internetowych. Warto jednak znaleźć stronę, która poświęcona jest wyłącznie motocyklom.

Black_Riot 

Posty: 5

 
Ogłoszenia motocykle można dodawać do różnych serwisów, jednakże z reguły są one płatne. Jeśli ktoś zna darmowy, to chętnie się o nim dowiem coś więcej.

fertuś45

Posty: 11

 
Ja dodaję ogłoszenia motocykli na strony poświęcone tą tematyką. Jest dużo serwisów typowo motocyklowych, dlatego warto je odszukać. Jeśli będziesz chciał to mogę Ci coś polecić.

michal0120

Posty: 21

 
Motocykle ogłoszenia warto dodawać na portale motoryzacyjne, które są bezpłatne. Zazwyczaj wystawienie oferty sprzedażowej do popularnego portalu jest bardzo kosztowna.

turysta00

Posty: 16

 
Witam, teraz dużo serwisów nie daję możliwości wystawiania za darmo ogłoszeń. Ciężko będzie Ci znaleźć darmowe ogłoszenia moto. Jednak może się jeszcze ktoś tu odezwie, kto siedzi bardziej w tych tematach motoryzacyjnych.

Miki789

Posty: 8