Elektroniczny system urlopowy, jakiś program??

Elektroniczny system urlopowy, jakiś program??

Witajcie. Bardzo chciałabym przekonać mojego szefa, żeby przejść na elektroniczne delegacje. Powiedzcie mi proszę, czy to dobre rozwiązanie i przede wszystkim, jak odbierają je delegowani pracownicy?

olboyyy

Posty: 11

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od paru miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się świetnie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

BerciQ89

Posty: 27

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, niemniej jednak potrzebuje sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

czes212

Posty: 14

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę świetne programy.

eloop

Posty: 22

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

namok

Posty: 18

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

Gucio

Posty: 15

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

czertows

Posty: 17

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, jakie nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Boss

Posty: 12

 
Dużym udogodnieniem w gigantycznych firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zaspokojony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane poprzez ciebie kluczowe dane.

pawel253

Posty: 19