Gdzie kupić siłownik elektryczny?

Gdzie kupić siłownik elektryczny?

Cześć.

Sprawę mam do was:) Gdzie kupujecie takie rzeczy jak akcesoria cnc? Chodzi mi konkretnie o oprogramowanie, sterowniki i tego typu asortyment...Parę sklepów już sprawdziłem, niemniej jednak jakoś cenowo mnie nie przekonali do siebie:)

akukukuku

Posty: 24

 
Witam dobry człowieku:)

Więc mówisz, że prowadnice liniowe konieczne na wczoraj? :) Skąd ja to znam...Masz jakieś nadzwyczajne wymagania co do marki? Powiem, że gigantyczny wybór, od różnorodnych producentów, chociażby firmy Hiwin i THK mają tutaj http://www.ebmia.pl/mechanika-prowadnice-szynowe-c-196_264.html. Kilka razy już od nich zamawiałem systemy liniowe i jeszcze nie miałem powodów, żeby narzekać na cenę, obsługę, jakość...cokolwiek.

zakk87

Posty: 24

 
Też by mi się jakaś dobra listwa zębata za nieogromną kasę przydała. Nie za niezmiernie się orientują w tych sklepach, bo z tego co zdążyłem zauważyć, to jest ich sporo. Jedynie obecnie, który wybrać? Podłączam się do pytania kolegi – listwa i podwójne koła potrzebne!

Pozdrawiam i dzięki za ten wątek:)

konrad28

Posty: 24

 
No to powiem Ci w ten sposób – koło zębate to można swobodnie nabyć w jednym z kilku sklepów. Jeżeli bym miał wybrać jakiś jeden konkretny, gdzie obecnie ten stosunek jakości do ceny jest najkorzystniejszy, to chyba bym Ci podrzucił link do http://www.ebmia.pl/mechanika-c-196.html. Już wyjaśniam dlaczego:) Koła mają tutaj zrobione ze stali C43 o znakomitej twardości, a cena za takie cudo - symboliczne 5 pln, naturalnie wszystko zależy od parametrów.

Pozdrawiam serdecznie.

Webmaster

Posty: 20

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam problem ze znalezieniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma ebmia.pl, u jakiej odnalazłem kilka fajnych modeli w dobrej cenie. Można tutaj dostać nie tylko pasek klinowy, niemniej jednak też koła do pasów i napinacze pasów.

LOOKAS1989

Posty: 23

 
Jeżeli chodzi o łożysko kulkowe, stożkowe, igiełkowe, baryłkowe i pozostałe typy to dość ciekawie tego typu produkty wyglądają w sklepie EBMIA. Może słyszałeś o nich? Jeżeli nie, to tutaj masz link bezpośrednio do łożysk – http://www.ebmia.pl/mechanika-lozyska-rolki-akcesoriabrtuleje-slizgowe-c-196_140.html. Warta uwagi propozycja moim skromnym zdaniem.

elemen_th

Posty: 20

 
Idealne narzędzia skrawające to skarb na zakładzie, wiem to z własnego doświadczenia. Niesłychanie mi zależało na tym, żeby stosunkowo tanio zaopatrywać firmę w takie rzeczy jak nóż tokarski i inne. Zatem też długo poszukiwałem sklepu, który zaoferuje mi faktycznie korzystne warunki cenowe;) I tak metodą prób i błędów dotarłem do ofert sklepu http://www.ebmia.pl/narzedzia-skrawajace-noze-tokarskie-c-1805_1349_3466.html. Noże, pogłębiacze – wszystko czego potrzeba w jednym miejscu. Może Ci się przyda ten sklep.

Pozdrawiam!

ombre070

Posty: 23

 
W mojej pracy to potrzebuję praktycznie każdego dnia inne typy frezów, żeby móc działać w ogóle. Większość zamawiamy ze strony http://www.ebmia.pl, bo mają tutaj szeroki asortyment tego typu w porządnej cenie. Ostatnio zamówiliśmy sporą ilość takich części i cała transakcja odbyła się nadzwyczaj płynnie. Frez trzpieniowy, do rowków na wpusty, nasadzane ze zbierakiem – naprawdę propozycja różnoraka, dzięki czemu trafia w potrzeby różnorodnych grup klientów.

kondziu

Posty: 26

 
Odszukać sklep z częściami do budowy maszyn, takimi jak chociażby koło łańcuchowe jest prosto, natomiast znaleźć porządny sklep – to już zmienia postać rzeczy:) Jakoś w zeszłym roku kupowałem koło z piastą, to mi przysłali bez piasty. Dzwoniłem, pisałem, natomiast reakcji zero. Także tak jak mówię – znaleźć porządny sklep to naprawdę wyczyn...

m3sh

Posty: 23