Arduino UNO

Arduino UNO

Hej.

Rozglądam się obecnie za jakimś sprawdzonym produktem, który będzie stanowił Arduino LCD. Macie jakieś porady, czym powinienem się kierować wybierając idealny wyświetlacz do swoich modułów?

Mord

Posty: 14

 
Widzę, że kilku kolegów na tym forum rozwiało już wątpliwości na temat tego, w jaki sposób dokonać wyboru zestawu Arduino.

Kierowałem się identycznymi kryteriami i to w moim wypadku zdało egzamin. Nie mam pewności czy dacie radę sprostać wyzwaniu, ale mi się udało tylko dzięki determinacji. Wielokrotnie miałem już ochotę zrezygnować z dalszej nauki.

fuey

Posty: 19

 
Mogę absolutnie wszystkim polecić moduł Arduino UNO, który zamówiłem za pośrednictwem tego sklepu internetowego http://abc-rc.pl/Arduino.

Nie żałuję swojego wyboru, bowiem dzięki niemu rozwinąłem własne umiejętności w środowisku programistycznym Arduino. Myślę, że chcąc zacząć swoją przygodę z programowaniem to będzie dla Was perfekcyjny wybór.

Polecam.

Riko64

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o płytki deweloperskie to moje uznanie otrzymała Arduino Mega. Cenię ją przede wszystkim za kompatybilność, jaką pewnie zarówno docenicie, jeśli zdecydujecie się na jej kupowanie. Ogromna liczba wejść i wyjść cyfrowych, nowy układ USB, rozmaite porty szeregowe – to tylko część zalet, o których możemy mówić w wypadku tej płytki.

56_2014

Posty: 23

 
Trudno przejść obojętnie wobec Arduino mega, bowiem taka płytka deweloperska nie pojawia się na rynku przesadnie często.

Wygoda, szeroka funkcjonalność i obecność rozmaitych wejść/wyjść, duża ilość pamięci FLASH – to wszystko jej zalety :)

Klasowe34

Posty: 30

 
Po raz pierwszy ze środowiskiem programistycznym Arduino IDE zetknąłem się dwa lata temu i miałem faktycznie pozytywne wrażenia.

Mogę Wam polecić rozpoczęcie nauki w tym środowisku, bowiem posiada bardzo rozbudowaną dokumentację, jaką na pewno docenicie w przypadku jakichkolwiek kłopotów.

W razie czego służę radą.

pg6312

Posty: 16

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, jakiego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, że będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

1977catophoby

Posty: 22