moja kawiarnia hack, znacie ?

moja kawiarnia hack, znacie ?

Czy do my cafe są kody, jakie ułatwiają granie? Nie lubię zbyt długo czekać na wykonanie zadania, wobec tego chętnie bym, chociaż trochę to przyspieszył? Dajcie mi znać czy jest coś takiego i jak to można będzie zastosować?

Wacław

Posty: 1

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i dużo innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, wobec tego należałoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o dużo lepsi niż teraz.

Lupusx

Posty: 6

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, lecz nie za niesłychanie mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt sporo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

okruchowy

Posty: 21

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, albowiem daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się troszkę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, jakie odnalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć interesujących informacji.

aan66a

Posty: 20

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić dużo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, jakie nas zadowolą i zmotywują.

Radziu

Posty: 9

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Czarek

Posty: 22

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć sporo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

pawel-2910

Posty: 4