gry online, poszukuję

gry online, poszukuję

Szukam strony internetowej, na jakiej znajdę darmowe gry online. Czasem w okresie wolnym nie mam co robić i z chęcią pograłbym w gry logiczne. Polecicie mi jakąś stronkę?

Dziadek

Posty: 3

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na inne formy spędzania czasu wolnego. Coraz wiecej ludzi uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz faktycznie trzeba uważać na dzieciaki.

Ymooo2

Posty: 7

 
No hej. Wiele jest stron internetowych, gdzie odszukasz gry online. Wpisz sobie w google i na pewno coś odszukasz, poleciłbym Ci stronkę, niemniej jednak wiem, iż Ci się nie spodoba.

Acclaim

Posty: 11

 
Rzeczywiście korzystają moje dzieci z tej strony. Cały czas są tam dodawane nowe darmowe gry online.

Bierny67

Posty: 7

 
Ciekawe propozycję darmowych gier online można znaleźć na tej stronie https://ogramy.pl. Znajdziemy tam ciekawe gry zręcznościowe, sportowe, a także łamigłówki, puzzle i wiele innych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Wariat

Posty: 5

 
Ja swojemu synowi pozwalam grać tylko przy mnie w gry online i jest to tylko godzinka dziennie. Wiele gier, których można znaleźć w internecie jest o zabijaniu.

Bankowy

Posty: 16