Tania pizzeria Ostrowiec, gdzie dobre ?

Tania pizzeria Ostrowiec, gdzie dobre ?

Gdzie najczęściej jadacie pizzę w Ostrowcu. Piszcie, chętnie skosztuję i skorzystam z najlepszych okazji.

seweryn

Posty: 11

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, że to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, bo mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeśli chodzi o standard lokalu, to naprawdę jestem pod wrażeniem.

Michałek

Posty: 21

 
Tak, dobra jest ta pizza w Ostrowcu i nie ma co, naprawdę wyróżniają się na tle innych. Można zjeść tanio i smacznie. Mnie i znajomym ten lokal bardzo spasował.

Limwe45

Posty: 19

 
Dobrze i tanio jeśli chodzi o pizzę dziś nie jest łatwo. Osobiście polecam według swojego uznania dobrą pizzę w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl, która stosunkowo nie jest droga. U nich poza tym można liczyć zawsze na gorący placek, który dojeżdża nawet daleko na obrzeża miasta, co jak wiecie jest rzadkością obecnie w naszym mieście.

dominikaa

Posty: 17

 
Nie niezwykle orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bo wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

strom

Posty: 19

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

beniek

Posty: 25

 
Dla mnie tania pizzeria nie gra roli. W końcu wybieram się do lokalu po to, żeby smacznie zjeść, a nawet jeśli chodzi o Ostrowiec to nie wydaje mi się żeby w takich lokalach było znacząco drogo.

Facio

Posty: 23

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za rzeczywiście niewiele. Ja z moja rodzinką w wielu przypadkach od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

dzipkis

Posty: 24

 
Nie oszukujmy się. Odkąd powstała u nas mobilna pizzeria, nie mamy już kłopotów naszymi wieczorami, gdy po prostu chce nam się zjeść dobrej pizzy w Ostrowcu. Poza tym nie trzeba czekać tak długo, jak ma to miejsce gdzie indziej. Cennik mają spoko, korzystam z ich usług dla mojego wciąż wygłodniałego żołądka.

NowePRO

Posty: 28

 
Lubię burgery, ale tylko w wydaniu pizzerii w Ostrowcu. Oni rzeczywiście znają się na rzeczy. Nie lubię chemii w pierwszym wydaniu, a tu owszem jest kalorycznie, bo jakby mogło być inaczej, ale świeżo.

donbagino

Posty: 10