pizza w Bydgoszczy, znacie ?

pizza w Bydgoszczy, znacie ?

Gdzie kochani jecie pizzę w Bydgoszczy? Gdzie wam najniezwyklej smakuje? Jestem dość wybredna i jak dotąd nie odszukałam jeszcze restauracji, która spełniłaby moje oczekiwania ;) Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Kruk

Posty: 4

 
Najgorsze jest to, iż jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zaspokojony z zamówienia. W Bydgoszczy jest wiele pizzerii, niemniej jednak rzeczywiście chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeśli chodzi o dowozy. No chyba, iż się mylę. Możecie mnie poprawić.

labuh

Posty: 12

 
U mnie jak ma być pizza, to koniecznie z mięsem. Muszę czuć, że pojadłem. Najlepiej jakaś wołowinka :) Również czekam na propozycje lokali w Bydgoszczy. Może ktoś mnie tu mile zaskoczy, gdzie można zamawiać pizzę po północy, w niedziele i święta ;)

olboyyy

Posty: 11

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno odnajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście rozpoczną domawiać coś z menu ;)

Acclaim

Posty: 11

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. Świetny lokal w Bydgoszczy, do którego też warto wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

CHatka-eKo

Posty: 15

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać różne restauracje :) Ale jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

Garguł12

Posty: 19