nowoczesny domek letniskowy, gdzie polecicie ?

nowoczesny domek letniskowy, gdzie polecicie ?

Znacie jakiś fachowych producentów, którzy produkują i sprzedają eko domki? Chodzi mi o konstrukcję drewniane z najwyższej jakości drewna. Domek ma mi służyć przez kilkanaście lat, więc chce tylko sprawdzone firmy.

mustafus

Posty: 3

 
Drewniane domy letniskowe możesz zakupić tutaj https://kupdomekletniskowy.pl, dysponują dużo fajnych modeli, a takze możesz dać swój projekt. Niezmiernie miła obsługa i doświadczone doradztwo.

E-GOista

Posty: 9

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest bardzo funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego bardzo dużo, ofertę znalazłam w internecie.

Krzychoo

Posty: 16

 
Słyszałam o tym, iż właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, iż nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie dużego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

TomekK

Posty: 7

 
Również kupiliśmy domki letniskowe mazury. Prowadzimy firmę z noclegami, domki nabyliśmy 4 lata temu i są niezmiernie piękne. Jak przyjeżdżają do nas goście to każdy je chwali.

Yuri20

Posty: 10

 
Dużo jest firm, które oferują sprzedaż domków letniskowych. Na Twoim miejscu wybrałabym firmę ze swojego województwa. Częto sam transport dużo kosztuję, rzadko znaleźć firmę, która oferuje transport za darmo.

Fimner56

Posty: 15

 
Bardzo mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są troszkę droższe od tych sezonowych, lecz tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

mJaUrVcEin

Posty: 18