wirtualne biuro w Warszawie śródmieście, szukam !

wirtualne biuro w Warszawie śródmieście, szukam !

Będę potrzebował skorzystać z oferty jakiegoś wirtualnego biura w Warszawie. Może znacie jakiś sprawdzony adres? Będę wdzięczny za każde nakaz. Sprawa dość pilna, więc tym niezwyklej czekam na wasz odzew :)

ombre070

Posty: 8

 
Jak dla mnie to największym atutem był fakt szybkiego założenia firmy. We wszelkich formalnościach pomogli, nie trzeba było się motać. Chwalę sobie i na razie nie zamierzam zmieniać, bowiem wirtualny adres w Warszawie jest dla mnie wystarczający.

Dzidzia

Posty: 13

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) dlatego powiem tylko tyle, że wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją bardzo korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednak ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

jarcio00

Posty: 16

 
Jak potrzebujecie wirtualny adres w Warszawie dla swojej firmy to ja działam w www.city-office.pl tutaj chwalę sobie współpracę. Jestem zadowolony tym bardziej, że można tu wynająć gabinet na spotkania, a nawet większą salę konferencyjną. Polecam, ponieważ to firma działająca na rynku od lat.

propek1

Posty: 14

 
Jak dla mnie to największym atutem był fakt szybkiego założenia firmy. We wszelkich formalnościach pomogli, nie trzeba było się motać. Chwalę sobie i na razie nie zamierzam zmieniać, bo wirtualny adres w Warszawie jest dla mnie wystarczający.

Marko

Posty: 20

 
Nic nie zaszkodzi spróbować, bowiem umową z takim wirtualnym biurem nie związujesz się na wielki, a chyba należałoby zacząć od takiego prestiżu. Tak uważam.

251Lechu

Posty: 14

 
Własna działalność gospodarcza to spore koszty, chyba raczej w każdej branży, a już na pewno wtedy, gdy potrzebujemy biura :) Co do wirtualnego rozwiązania jak na razie nie mam żadnych obaw, więc na sam początek podejmę chyba taką decyzję.

śitowiec4

Posty: 9

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym bardziej, bowiem to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na doświadczonym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

Lupusx

Posty: 14

 
Sporo się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednakże najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu wymagają szanse wynajęcia sali konferencyjnej, ale na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

matek562

Posty: 11

 
Podobno też szybka rejestracja firmy i pomoc w tych pismach urzędowych, które najbardziej mnie przerażają. Chyba skorzystam, bo i tak nie potrzebuję stałej siedziby do pracy :) Wykonuję pracę zdalną, więc praktycznie z każdego miejsca :) A wirtualny adres w Warszawie przydałby się jak najbardziej.

Franuś

Posty: 17