Fototapety

Fototapety

Witajcie witajcie! Sprawunia jest taka że chcemy zrobić remont dużego pokoju i pojawiła się idea żeby przykleić fototapetę na ścianie za narożnikiem. Gdzie ciekawy obrazek znaleźć? U kogo kupować takie dekoracje żeby nie żałować?

Black_Riot

Posty: 3

 
Myślę że do mieszkania i zwłaszcza do pokoju dziennego to dobrą opcją są motywy na fototapetach bardziej stonowane, spokojne. Ale już do pokoju dziecka można sobie pozwolić na większe szaleństwo z kolorami. Tymczasem niektórzy robią na odwrót...

Trener

Posty: 10

 
Z tapetami jeszcze nigdy nie miałem problemów, raczej łatwo mi szło całe klejenie. Moze wynika to z tego że swoje pierwsze doświadczenia z tym materiałem miałem lata temu, kiedy tapety były w gorszej jakości i trzeba było się naprawdę natrudzić żeby coś takiego dobrze przymocować. Teraz idzie to dużo łatwiej, nawet dla zupełnego laika.

zimek123456

Posty: 8

 
Ważne żeby do fototapety jaką się zamawia online była też dołączona jakaś instrukcja montażu. Warto dopytać sprzedawcę czy coś takiego w ogóle ma, bo tak montowanie po omacku może być mało wygodne.

Michaś

Posty: 7

 
Cześć wszystkim. Niby wszędzie słyszę że montaż fototapety to taka prosta sprawa ale ja to jednak wolałem oddać sprawę w ręce fachowców i nie żałuję. Mam wszystko docięte, idealnie przyłożone, wątpię czy sam bym to tak precyzyjnie zrobił.

Laleczka

Posty: 13

 
Wybór fototapet jest faktycznie przeogromny teraz, nie trzeba się ograniczać do kilku górskich widoków jak to było kiedyś, teraz faktycznie można się pobawić z formą. ;)

Boss

Posty: 12

 
Młodzieżowe i dziecięce motywy fototapet są teraz bardzo ciekawe i też w dobrej jakości kolorów. Moje dzieci mają w swoich pokojach fototapety, które sami wybierali i dobrze to wyszło, na pewno mają design skrojony pod siebie, indywidualnie a to jest dla każdego nastolatka bardzo ważna sprawa żeby się wyróżniać z tłumu.

DaNceR

Posty: 23

 
Na pewno plusem fototapety jest stosunkowo niski koszt, można w zasadzie zupełnie zmienić aranż wnętrz za sto złotych z małym kawałkiem. Nasza fototapeta do salonu którą kupowaliśmy już jakiś czas temu przez fototap.pl kosztowała sto kilkadziesiąt zł i służy bezproblemowo. Dobra wytrzymała flizelina, nadruk odporny na promienie UV.

Maciusinski

Posty: 22

 
Teraz jakość grafik na fototapetach jest zupełnie inna niż kiedyś...lepsza. Kiedyś fototapety raz że były na gorszym materiale robione, szybko się rwały i też łapały promienie słoneczne przez co kolor się zmywał. Teraz pod tym względem to wszystko wygląda o niebo lepiej.

251Lechu

Posty: 14

 
Cenowo fototapety są aktualnie dość przystępne, zwłaszcza że w sumie pod względem jakości jest to zazwyczaj zrobione na odpornym materiale który wcale tak łatwo nie płowieje, ani się nie rwie.

pilor56

Posty: 6