Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Cześć, gdzie można kupić ciekawe, luksusowe bransoletki, głównie w formacie prezentowym? :)

mew soncz7777

Posty: 11

 
Kieruję cię po pierścionek zaręczynowy do sklepu savicki.pl. Masz do wyboru głównie platynę, różowe, żółte, białe, dwukolorowe złoto u nich przy pierścionkach zaręczynowych. Złoto oraz diament to klasyka przy zaręczynach. Jeżeli chcesz zaoszczędzić to mają również projekty z cyrkoniami. Zaznaczam, że u nich projekty biżuterii z cyrkoniami nie wyglądają tandetnie, tylko naprawdę luksusowo i faktycznie masz do czynienia z bardzo dobrym produktem. Na życzenie jest opcja realizacji zamówienia w 24 godziny, a to się rzadko w branży zdarza.

Klasowe34

Posty: 30

 
Nie tylko diamenty masz do dyspozycji na rynku jubilerskim. Inne kamienie szlachetne też pięknie wyglądają, chociażby szmaragdy, rubiny, szafiry, a nawet klasyczne cyrkonie. Diament jest oczywiście pewnym wyznacznikiem jakości, natomiast trzeba się kierować gustem, intuicją. Niestety takie są prawidła na rynku jubilerskim.

Yuri20

Posty: 20

 
Na pierścionkach (zaręczynowych czy ślubnych) warto połączyć kilka rodzajów złota, bo wtedy kobieta lepiej dopasuje do reszty dodatków wizerunkowych :)

wigry00

Posty: 18

 
Cyrkonia to znacznie tańszy odpowiednik brylantu. Często takie zastąpienie ma dużą rację bytu, jeżeli nie masz szczególnie wielkiego budżetu. Cyrkonia to po prostu kamień syntetyczny spotykany w branży jubilerskiej. Często trudno się poznać, a przy dobrej jakości samej obrączki nikt nie będzie miał za złe :)

Penio

Posty: 19

 
Według mnie złoto + drobny diament to idealna konfiguracja na pierścionek zaręczynowy. Złoto jest bardzo trwałe i nie wymaga szczególnych technik pielęgnacyjnych do zachowania wartościowego wyglądu.

TomekK

Posty: 9