Możecie polecić mi piękny hotel w Poznaniu?

Możecie polecić mi piękny hotel w Poznaniu?

Witam serdecznie, poszukuje noclegu w Poznaniu, zależy mi na tym aby był on tani, może wiecie gdzie taki znajdę?

Waskijestem

Posty: 22

 
Niezwykle dobrym hotelem, w którym miałem okazje przebywać jest http://www.hostel-jezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były bardzo zaskakujące a pokój bardzo ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bo jest fantastyczne, każdy będzie z niego usatysfakcjonowany, mogę to zapewnić!

zakk87

Posty: 24

 
Jestem niezmiernie zainteresowana hotelem jeżyce w Poznaniu, zależy mi na noclegu w danym miejscu lecz chciałabym dowiedzieć się co o nim sądzicie i czy jesteście zadowoleni z danego miejsca?

Polecacie go czy raczej odradzacie? Mam nadzieję, ę mogę liczyć na wszą pomoc, czekam na informacje, pozdrawiam.

Uleczek4

Posty: 20

 
Poszukuje hotelu w Poznaniu, albowiem muszę koniecznie w tym miejscu spędzić całe dwa tygodnie, jeśli wiecie gdzie się znajduje tani hotel to bardzo was proszę abyście udzielili mi takowej informacji w poniższych komentarzach.

Pozdrawiam i dziękuję!

bogdan66

Posty: 20

 
Witam serdecznie,

Mój mąż niedawno zabrał mnie do Poznania na wycieczkę i było bardzo miło i pięknie, potem spędziliśmy noc w http://www.hostel-jezyce.pl i również mi się bardzo podobało to miejsce, albowiem pokój był bardzo przytulny a kadra pracownicza miła i przyjemna, dzięki czemu panowała bardzo sympatyczna atmosfera.

Meryk87

Posty: 21

 
Dzień dobry, bardzo chciałbym zabrać moją rodzinę do poznania, jednak nie wiem w jakim hotelu powinniśmy się zatrzymać i byłbym wam w związku z tym bardzo wdzięczny jeśli zechcielibyście polecić mi jakiś niedrogo hotel, który ma wszelkie spełnione standardy.

Czekam na wszelkie odpowiedzi z niecierpliwością, pozdrawiam i dziękuję.

Klasowe34

Posty: 30

 
Bardzo tanim hotelem a zarazem pięknym i zadbanym jest http://www.hostel-jezyce.pl, bardzo dobrze się w nim czułem, wraz z rodziną spędziliśmy w nim bardzo miło czas, każdy z nas był bardzo zadowolony. Niedługo znowu będziemy mili okazję aby zanocować w tym miejscu, już nie możemy się doczekać.

Pozdrawiam!

David

Posty: 19

 
Co powiecie na temat hotelów w Poznaniu?

Znacie może jakiś zadbany, czysty, który posiada niezmiernie dobre warunki oraz niezmiernie niskie ceny za dobę? Będę wam niezmiernie wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat, gdyż mam zamiar coraz częściej odwiedzać to ładne miasto.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

stopiw7

Posty: 21