Gdzie wybrać się do Kołobrzegu ?

Gdzie wybrać się do Kołobrzegu ?

Jakie muzeum w Kołobrzegu pożądane byłoby zwiedzić z dzieckiem? Chodzi mi o miejsce, w jakim maluchy się nie nudzą nie ulega wątpliwości. Idą ferie więc poszukuję miejsc gdzie pożądane byłoby zabrać najmłodszych.

Miki

Posty: 12

 
Jako szkoła wybraliśmy właśnie to muzeum dla dzieci w Kołobrzegu. Niezmiernie dobrze zrobiliśmy, bowiem dzieciaki do obecnie wspominają o tym wyjeździe. Jeszcze nigdy nie był w takim miejscu:)

turysta00

Posty: 16

 
Skorzystaliśmy właśnie u nich z atrakcji dla szkół w Kołobrzegu http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Zamiast muzeum wycieczki eko pojazdami po mieście. Niezmiernie dużo ciekawostek dla dzieciaków podanych im naprawdę w niezmiernie przystępny i oczywiście atrakcyjny dla nich sposób.

Grubas

Posty: 26

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, ale jeśli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu powinno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

Polaczek90

Posty: 17

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w zwyczajnym muzeum w Kołobrzegu. Nam bardzo się podobało, szczególnie zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

labuh

Posty: 9

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

Abaddon616

Posty: 18

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Świetne miejsce dla dzieci i nie tylko. Bo można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i oczywiście efektów specjalnych.

Franuś

Posty: 17

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam często:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Ale naprawdę polecam.

Jelle Klassen

Posty: 20