Urodziny Poznań

Urodziny Poznań

Jakie atrakcje w Poznaniu polecacie zwiedzić oczywiście oprócz ratusza, kościołów, bazylik, cytadeli itp.:)

Geodeta22

Posty: 13

 
To musi być rzeczywiście niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i stale ze znajomymi odwiedzamy różne miejsca. Szkoda tylko, że to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się trochę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

Bankowy

Posty: 13

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, dużo niespodzianek, zagadek, ekstra.

johncena67

Posty: 15

 
Najlepsza zabawa jest dla dzieci. Nawet jeśli nie chciały słuchać legend Poznania coś tam w nich zostaje. Zorganizowaliśmy szkolne wyjścia do tego muzeum i nie żałujemy. Dzieci świetnie się bawiły, zintegrowały ze sobą i niezwykle nam dziękowały, że tam pojechaliśmy. Chcą jeszcze:-)

Lupusx

Posty: 9

 
Od lata możemy cieszyć się tymi atrakcjami w Poznaniu. Nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego zaczarowanego miejsca, a inni przyjeżdżają do nas setki kilometrów by zaczerpnąć naszej kulturalnej rozrywki. Osobiście polecam:) Dzieci mają niesamowitą frajdę.

DaNceR

Posty: 23

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i bardzo chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

Jasia12

Posty: 18

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, ale słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt idealny, polecam z całego serca.

czartoryski

Posty: 14

 
Najlepsze muzeum w życiu w którym byłam, jest w Poznaniu http://blubry6d.pl. Trójwymiar na ścianach, moc wrażeń, w sam raz na wypad z dzieckiem. Polecam się tam udać.

WacDEC

Posty: 13

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od kilku tygodni zjawiamy się tam systematycznie co weekend:) Najbardziej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, niesłychanie dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

krusztu

Posty: 16

 
Nie byle która okazja:) Mnie niezmiernie ujęło to muzeum w poznaniu i zatem wszystkim polecam. To niezwyczajne miejsce, z jakiego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

Yuri20

Posty: 21