Projektowanie odzieży denim - poszukuję !!

Projektowanie odzieży denim - poszukuję !!

Serdecznie witam :) Mam propozycję dla osób, jakie mają doświadczenie w projektowaniu odzieży w Łodzi. Potrzebuję rzetelnej osoby z pomysłami, lecz również takiej, jaka zna się na modowym marketingu. Z góry dziękuję za nakaz lub zgłoszenie. Pozdrawiam.

Namo

Posty: 12

 
To adres do zaufanej osoby. Robi najlepsze stylizacje w Łodzi http://www.projectfashionlab.pl. Ogólnie zajmuje się również marketingiem modowym, więc jest konkretnie i kompleksowo. Mnie bardzo pomogła więc polecam oferowane przez nią usługi.

Odi

Posty: 14

 
Dla firm produkcyjnych odzieży to chyba najlepsze rozwiązanie. Nie da się robić wszystkiego samemu. Ja korzystam z pomocy przy projektowaniu ubiorów i wychodzę na tym niesłychanie dobrze :)

Zeetttt2

Posty: 16

 
Tu liczą się tylko kreatywne starania. Jeżeli chodzi o projektowanie odzieży casual to wcale nie jest to takie proste. Trzeba znać się na rynku, a ja znam się niemniej jednak na całkowicie czymś innym. Podnieść świadomość swojej marki trzeba umieć, jak coś konieczna jest doświadczona pomoc.

eplaya

Posty: 23

 
Szukałam różnych rozwiązań. Ale rzeczywiście tylko dzięki firmie, która zajęła się wdrożeniem stylizacji mogę powiedzieć o sukcesie. Ofert w Łodzi nie ma wiele, panią Joannę polecam :) Bardzo konkretna osoba, znająca się na modzie, fach w ręku, mnie pomogła więc jej usługi też polecam.

Franuś

Posty: 17

 
Na początek były mniejsze wagi produkty, ale w końcu zdecydowaliśmy się na coś większego. Bez pomocy specjalisty przy projektowaniu kolekcji ubiorów nie dalibyśmy sobie rady. Do tego potrzebna jest już konkretna wiedza. Woleliśmy udać się do fachowca, niż kombinować samemu.

Cyc23

Posty: 19