Strój spiderman, sprawdzony sklep ?

Strój spiderman, sprawdzony sklep ?

Jak myślicie, jaki strój dla malucha będzie najlepszy na zabawę karnawałową. Ma 3 latka i będzie go czekać w przedszkolu w tym roku bal, może strój spidermana? W co wy ubierałyście maluchy?

dubuś_90

Posty: 10

 
W tym sklepie jest ogromny wybór gumek do włosów. Naprawdę jest w czym przebierać. No i jeśli chodzi o jakość to bardzo dobrze. Zawsze miałam kłopoty, żeby kupić dobrą gumkę. Każda wyrywała włosy. Polecam sklep, bo oprócz gumeczek mają spoko inny towar. Zobaczcie sobie sami.

zeus83

Posty: 15

 
W przypadku moich maluchów szelki do spodni zdają egzamin na piątkę. Kupowałam je właśnie w tym sklepie, dlatego polecam. Nie rozciągają się, a z klamerkami nic się nie dzieje. Bez porównania z produktami z ryneczku.

wigry00

Posty: 18

 
Nigdy nie zwracałam uwagi na to, jakie gumki do włosów kupuję i zakładam swojej córeczce, dopiero fryzjerka zwróciła mi uwagę, że ma zniszczone włosy przez kiepskie gumki. Wszystkie recepturki wyrzuciłam, choć są kolorowe i piękne. Już widać poprawę. Patrzcie mamusie, co kupujecie swoim dzieciakom.

Klakier

Posty: 16

 
Muszę kupić te kolczyki srebrne. Mam nadzieję, że będzie jeszcze na nie promocja. Podoba mi się ich oferta. Dużo nowości, które przyciągają oko. Swarovski też jest, więc jest ok:)

Ptaszyna

Posty: 13

 
Ja synkowi kupiłam strój spiderman w tym sklepie http://www.matisklep.pl/pol_m_ODZIEZ_STROJE-162.html. Mają rzeczy dobrej jakości, więc polecam wszystkim mamom, bo na pewno nie stracą pieniędzy na jedne raz, a maluchy będą miały zabawę na 102. Gorąco polecam, bo i mamusie coś znajdą w sklepie dla siebie.

Sebo

Posty: 11

 
Osobiście szelki męskie noszę tylko i wyłącznie jak jadę na rybki. Tak na co dzień nie są mi konieczne. Widziałem fajne w ofercie jednego ze sklepów internetowych, niemniej jednak straszna drożyzna.

eluniq

Posty: 24

 
Wbrew temu, co sądzą inni lubię czasami założyć szelki do spodni. Niektórym brak po prostu odwagi, żeby zrobić taki krok do pracy. Do mniej formalnego ubrania też fajnie wyglądają. Polecam mieć taki gadżet w domu:)

frustert

Posty: 19

 
Nigdy nie zwracałam uwagi na to, które gumki do włosów kupuję i zakładam własnej córeczce, dopiero fryzjerka zwróciła mi uwagę, że ma zniszczone włosy poprzez kiepskie gumki. Wszystkie recepturki wyrzuciłam, choć są kolorowe i przepiękne. Już widać poprawę. Patrzcie mamusie, co kupujecie swoim dzieciakom.

iwanowskis

Posty: 12

 
Muszę nabyć te kolczyki srebrne. Mam nadzieję, iż będzie jeszcze na nie promocja. Podoba mi się ich oferta. Wiele nowości, które przyciągają oko. Swarovski też jest, więc jest ok:)

Facio

Posty: 23