Ramiączka do biustonosza ozdobne, proszę o pomoc?

Ramiączka do biustonosza ozdobne, proszę o pomoc?

Czy waszym zdaniem noszenie ozdobnych ramiączek do biustonosza faktycznie ma sens i jest estetyczne?

Hello98

Posty: 8

 
W mojej opinii biustonosze z ozdobnymi ramiączkami pasują nie na każdą kobietę. Na niektórych wyglądają one po prostu dziwnie i kompletnie nie komponują się z sukienką. Dlatego też powinnaś się zastanowić czy warto.

Fimner56

Posty: 15

 
Jeżeli założysz sukienkę z dekoltem to ozdobne ramiączka do biustonosza będą jak najbardziej widoczne i z pewnością przykują uwagę naprawdę dużej liczby osób co sprawi, że szybko znajdziesz się w centrum uwagi.

rz3zn!k

Posty: 22

 
Moim zdaniem teorie o sprawianiu dyskomfortu poprzez ozdobne ramiączka do biustonosza są przesadzone. Ja osobiście żadnego dyskomfortu nie odczuwam nawet po całym dniu noszenia tego typu biustonoszy.

Lipa08

Posty: 21

 
Jeśli tak jak mówisz posiadasz dość obfity biust i uwielbiasz sukienki wieczorowe to moim zdaniem ozdobne ramiączka do biustonosza są dla Ciebie wręcz stworzone. W internecie możesz odnaleźć rzeczywiście bardzo mnóstwo wzorów tego typu ramiączek i spośród nich z pewnością wybierzesz taki, który będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.

345_14

Posty: 15

 
Moim zdaniem jak najbardziej powinnaś zwracać uwagę na to jak wykonane są ramiączka do biustonosza ponieważ te najtańsze mogą być niesamowicie niewygodne oraz po prostu szybko się zużywać.

VamnHopeHom

Posty: 18

 
Moim zdaniem biustonosze z ozdobnymi ramiączkami w żaden sposób nie odbierają kobiecie klasy. Tak samo sądzi również większość moich znajomych płci męskiej. Na Twoim miejscu nie obawiałabym się kompletnie żadnej złej opinii przez to, że założysz tego typu biustonosz. Dzięki niemu będziesz mogła się jednak niesłychanie mocno wyróżnić na tle innych osób.

johncena67

Posty: 15

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o ozdobne ramiączka do biustonoszy to najbogatszą ofertę a przy tym dobrej jakości produkty posiada sklep: http://www.promees.pl.

bogdan66

Posty: 20

 
Moja znajoma nosi biustonosze z ozdobnymi ramiączkami naprawdę często i jest z nich naprawdę bardzo zadowolona. Myślę więc, że jest to naprawdę dobry wybór jeżeli ktoś nosi sukienki z dekoltami i lubi przykuwać do siebie uwagę. Dodatkowo obecnie nie są one niesamowicie drogie przez co moim zdaniem warto je kupić.

Siarczanek3

Posty: 25