bezpieczne i szybkie pożyczki

bezpieczne i szybkie pożyczki

Kiedyś brałem tzw chwilówkę i spłata mnie tak drogo wyszła, że w tym roku podziękuję za taką okazję. Jak inaczej pożyczać pieniądze, żeby spłata była komfortowa? Macie jakieś swoje patenty? Od razu mówię – od rodziny nie pożyczam. Taką mam zasadę, myślę, że życiową.

GGregbard

Posty: 16

 
Póki co mam pieniądze na lokacie, ale chyba je stamtąd zabiorę, bo zysk mam z tego śmieszny po prostu. Znajomy mnie namawia na pożyczkę społecznościową, można zarobić ponoć sporo więcej niż na lokatach wszelkiej maści. Zobaczę, sprawdzę to.

magic17

Posty: 15

 
Żeby kupić takie prezenty jakie bym chciał kupić, to mi na pewno zabraknie. Ale w pożyczkę to się chyba nie będę pakował. Już i tak jeden kredyt spłacam;/

Klarkaa45

Posty: 23

 
Co ja bym zrobił bez chwilówek? Chyba bym zginął ;P Dla mnie to jest podstawowy produkt finansowy, ciągle coś trzeba kupić, a to do auta, a to do domu, i skąd w inny sposób wziąć na to kasę?

Lomartek67

Posty: 16

 
Takie pożyczki społecznościowe to całkiem ciekawy sposób, żeby zainwestować pieniądze. Parę razy nad czymś takim myślałem, ale nie wiedziałem jak znaleźć ludzi, którzy byliby zainteresowani taką transakcją.

Sinet

Posty: 26

 
Moim zdaniem, najlepszym sposobem na szybką i tanią pożyczkę są tzw społecznościówki. W Polsce to ciągle raczkuje, ale na zachodzie się ładnie rozwinęły. Oprocentowanie, prowizje, całe koszty związane z pożyczką są tu kilka razy niższe niż w para bankach. Ja mam konto na stronie www.pozyczkolandia.pl. Tutaj już kilka pożyczek pobrałem, głównie na małe sumy – max 1000 zł. Można sobie ustalić nawet 60 miesięcy na spłatę.

Ciapek

Posty: 17

 
No ja to jestem z tych co się boją pożyczek jak ognia. Mam złe doświadczenia, bo mój kuzyn kiedyś się wpakował w prawdziwą spiralę i długo z tego wychodził.

Meryk87

Posty: 21